PAR-SAN; 1980 ‘li yıllardan bu yana ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde bina, alt yapı, yol ve benzeri taahhüt işleri yaparak birçok önemli projeyi hayata geçirdi. 

Önceliğimiz, sektörümüzde çeyrek asırlık tecrübemiz, profesyonel teknik kadromuz, etkin merkez yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarımızla ülkemizin kalkınmasına destek olmaktır.

Bu hedef doğrultusunda, birikim ve tecrübelerimizi farklı iş alanlarına ve pazarlarına yönlendiriyor, kendi alanlarında uzman personel ve yöneticilerimizin  verdiği öz güven ile; inşaat, enerji, madencilik, turizm sektörlerinde her geçen gün yeni başarılara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 21. Yüzyılın gerektirdiği yönetim anlayışı, kalifiye insan gücü, AR-GE yatırımları, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile pazardaki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz. Kalite, işveren-tedarikçi-personel ilişkilerimizde istikrar ve seviye olmazsa olmazımızdır. En önemli prensibimiz ise taahhüt ettiğimiz işi zamanında ve eksiksiz olarak bitirmektir. Çalışmalarımızın temelinde dostluğa dayalı güven ve saygı yatmaktadır.

PAR-SAN ailesi olarak soyut hayallerimizi somut projelere dönüştürmek için gerekli olan çalışma azmine ve özgüvenine sahibiz. Bugün, sermayemiz, birikimimiz, ufkumuz, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız ile  hayallerimizi gerçekleştirmek için çok daha güçlüyüz.

 

Hasan İSLAMOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı